Janne Kyttanen طراح فنلاندی، با استفاده از فلزات مس و کروم و فناوری چاپگر سه بعدی صندلی‌‌ ساخته است که تنها 2.5 کیلوگرم وزن دارد و کاملا قابل استفاده است. نمونه‌ای از کاربرد این صندلی، صندلی انتظار در فضاهایی مانند لابی است.

استفاده از فناوری چاپگرهای سه بعدی شاید هنوز در ایران کاملا به صرفه نباشد ولی مطمنا روزی خواهد آمد که می‌توان بسیاری از طرح‌ها را توسط این فناوری پرینت کرد. بنابراین می‌توان بسیاری از ایده‌ها نظیر این صندلی و انواع مبلمان را خلق نمود و در وقت مقتضی آن‌ها را چاپ کرد.

منیع: CONTEMPORIST
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
يكشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
بازدید : ۹۳۱
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top