المان آینه و ماه به مناسبت ماه مبارک رمضان، توسط چند تن از پابلیک آرتیست‌های مطرح کشور برای برج تجاری اداری آرمیتاژ گلشن طراحی و به اجرا درآمد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توسعه سرمایه گذاری آرمیتاژ، این المان ترکیبی از ماه و حجمی انتزاعی از ساختار معمارانه ی برج آرمیتاژگلشن است که در ساخت آن بیش از شش هزار قطعه آینه به روش سنتی به کار رفته است.

بازی نورها به همراه نورپردازی در شب و توجه به هویت مشهد در این المان، ترکیبی مدرن از حجم و زیبایی را برای مخاطبان ایجاد کرده است.

این سازه با آهن و آینه ساخته شده است و بیانگر توجه به سنت‌ها در سبک زندگی امروزی است.

 
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
چهار شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶
بازدید : ۵۳۴
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top