کارالند، سرزمین رنگارنگ کارها و مشاغل متنوع، جایی است که به کودکان 3 تا 12 ساله‌مان، این امکان را می‌دهد برای چندین ساعت به یاد ماندنی، سرکی بکشند به دنیای مهارت‌ها و از حس و حال داشتن یک دسته چک و حساب پس‌انداز و خرید، تا پوشیدن کلاه آشپزی و پخت کیک و زدن ماسک اتاق عمل و جراحی یک بیمار را تجربه کنند.

کارالند، یک شهر رویایی است که به خلاقانه‌ترین شکل ممکن، فرصت فکر و انتخاب را در اختیار بچه‌ها می‌گذارد. فرقی ندارد کودک شما دوست دارد پلیس باشد یا خلبان. به دنبال مهارت‌های فنی است یا هنری. عاشق موسیقی است یا مجذوب ظرافت شغل دندان‌پزشکی. روحیه کمک به همنوع دارد و شیفته آتشنشانی است یا سرعت و هیجان رانندگی را تحسین می‌کند. برون گراست و می‌تواند یک خبرنگار زبل باشد یا درونگراست و ساخت کاردستی در یک فضای آرام را ترجیح می‌دهد. همه اینها در کارالند مهیاست.

شهربازی و مشاغل کارالند در طبقه سوم برج آرمیتاژ گلشن واقع در بلوار هفت تیر مشهد، تحت نظارت یکی از باتجربه‌ترین و خلاق‌ترین تیم‌های طراحی و ساخت فضای داخلی و روانشناس کودک در حال راه‌اندازی است و نیمه مرداد ماه، در سالروز میلاد امام مهربانی‌ها حضرت رضا(ع) افتتاح می‌شود تا دروازه منحصر به‌فردی باشد برای ورود پدر و مادران و کودکان ایرانی به سرزمینی که پیش از این نظیرش را ندیده‌اند.
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶
بازدید : ۹۰۰
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top