همایش دوچرخه سواری و مسابقات دوگانه دهه ولایت، جام شهر بهشت و آرمیتـــاژ با همراهی مرکز خرید آرمیتـــاژ گلشن برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توسعه سرمایه گزاری آرمیتاژ، جمعه 17 شهریورماه همزمان با آغاز جشن‌های ولایت و عید غدیر خم، مجتمع آرمیتـــاژ گلشن با همکاری آکادمی سه گانه شهر بهشت اقدام به برگزاری یک برنامه جذاب همگانی (دوچرخه سواری) و رقابتی (دومیدانی) کرد.
در این همایش که به عنوان بزرگ‌ترین رویداد دوگانه در سطح کشور تبدیل شده است، بیش از ۲۵۰ دوچرخه سوار در بخش همگانی و یکصد و بیست دونده در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان بایکدیگر رقابت کردند.

 
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶
بازدید : ۴۳۳
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top