همایش منطقه‌ای ایمنی در کارگاه‌های ساختمانی با معرفی آرمیتاژ گلشن به‌عنوان ایمن‌ترین پروژه در سطح خراسان‌رضوی به کار خود پایان داد.

در این همایش که 27 مهرماه سال 1396 با همت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان‌رضوی و انجمن صنفی کارفرمایی سازندگان مسکن و ساختمان مشهد برگزار شد، 8 پروژه استان خراسان‌رضوی در زمینه ایمنی در کارگاه‌های ساختمانی معرفی شدند که در این میان پروژه برج تجاری اداری آرمیتاژ گلشن به‌عنوان برترین آن‌ها انتخاب شد.

 
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
پنج شنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۶
بازدید : ۴۷۶
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top