در ادامه تکمیل و تجهیز برج تجاری اداری آرمیتـــاژ گلشن، نصب سازه پل عابر پیاده به‌عنوان چهارمین مدخل ورودی به بخش تجاری به اجرا در آمد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه سرمایه گذاری آرمیتـــاژ، این پل با معماری منحصر خود که به‌عنوان شکیل‌ترین و متفاوت‌ترین پل عابر پیاده در شرق کشور شناخته خواهد شد در ارتفاع 12 متر از سطح زمین نصب و بزودی پس از تکمیل اقدامات اجرایی راه اندازی خواهد شد.

این سازه فلزی با طول 44، عرض 6 و ارتفاع 4 مترمربع تنها پل هوایی است که بدون پایه وسط و ستون میانی نصب می‌شود.

گفتنی است این پل ضمن ارتباط با طبقه دوم بخش تجاری، مجهز به سه دستگاه آسانسور بوده که ارتباط زمینی آن را تامین می‌کند.
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
چهار شنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۶
بازدید : ۳۱۵
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top