آرمیتاژ گلشن
برج اداری تجاری آرمیتاژ گلشن
معرفی پروژه

برج اداری_تجاری گلشن با 34 طبقه در زمینی به مساحت 4100 متر مربع و زیربنای تقریبی 60 هزار متر مربع در حاشیه بلوار هفت تیر، نبش خیابان گلشن با ارتفاع 145 متر به عنوان بلندترین برج اداری_تجاری ایران و کانونی متمایز در عرصه اقتصاد ملی احداث شده است. این برج با ارائه کیفیت ویژ‌ه‌ای از امکانات و خدمات بر اساس استانداردهای اجرایی نوین و جامع، سرویس‌های انحصاری و بدون مشابهی را به مالکان و بهره‌برداران این بنای همیشه برتر عرضه کند.

برج اداری تجاری آرمیتاژ گلشن با سه ورودی مجزا از خیابان‌های گلشن و هفت تیر و همچنین احداث پل رو گذر خیابان هفت‌تیر به‌عنوان چهارمین ورودی که به‌طور مستقیم به طبقه دوم تجاری متصل می‌شود، سبب شده تا تمایز کیفیت حتی در مسیرهای دسترسی آن نیز قابل مشاهده باشد.

معماری برج آرمیتاژ گلشن با بهره‌گیری از فرم پیشگام، معرف قدرت تکنولوژیک، تخصص سازندگان، حفظ هویت و بافت شهری و ترسیم کننده معماری آینده شهر خواهد بود و تصویر ماندگاری برای مخاطبین و شهروندان ایجاد می‌کند. این برج با موقعیتی در سایت جانمایی شده که در محورهای شهری هفت تیر و وکیل آباد به عنوان یک icon شهری جلوه کرده است.

 

مرکز خرید

بخش تجاری برج با مساحت تقریبی 20 هزار متر مربع طبقات منفی 1 تا مثبت 3 را به خود اختصاص داده است.

این بخش در قالب 330 واحد فروشگاهی و 145 واحد تجمیع شده از ابعاد 18 الی 500 متری با سه ورودی مجزا از خیابان‌های گلشن و حاشیه هفت تیر طراحی شده است.

احداث پل روگذر عابر پیاده خیابان هفت تیر جهت ورود مستقیم به طبقه دوم تجاری، به عنوان چهارمین مسیر ورودی این مجتمع باعث ایجاد تمایز، کیفیت دسترسی و سهولت هرچه بیشتر در مراجعه و رفت و آمد به این بخش می‌باشد.

همچنین صنف بندی و دسته بندی طبقات تجاری برج به شرح زیر، شرایط تجربه خریدی هدفمند و بدون اتلاف زمان جهت جستجوی مقصد مورد نظر را برای مراجعان و خریداران فراهم کرده است:

طبقه منفی یک: هایپرمارکت، لوازم الکترونیک، وسایل آشپزخانه، کافی‌شاپ، کالای خواب، بانک ملت

طبقه همکف: پوشاک، عطر، ساعت، عینک و جواهرات

طبقه یک: پوشاک، محصولات چرمی، لوازم آرایشی بهداشتی، طلا و جواهرات

طبقه دو: بخش تخصصی مبلمان، دکوراسیون داخلی و تزئینات منزل و باشگاه مشتریان

طبقه سه: بخش کودک و نوجوان، شهر مشاغل کارالند، پوشاک، اسباب بازی، آرایشگاه، طلا و جواهر مجسمه، کالای خواب و کافه کودک

در کنار دو راه پله در میان طبقات تجاری، وجود 4 دستگاه آسانسور که دو دستگاه آن برای حمل بار مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین 14 دستگاه پله برقی، تردد در میان طبقات را برای مراجعان در هنگام خرید ساده‌تر می‌سازد.

 بخش اداری

بخش اداری برج با مساحت تقریبی 15 هزار متر مربع دارای 150 واحد آپارتمانی است که در مساحت‌های 60 تا 750 متر مربعی طبقات پنجم به بالا را در بر می‌گیرند.

برای ورودی این بخش نیز فضای مستقل و شاخص در موقعیت بلوار هفت تیر به عنوان رسپشن و لابی اولیه دفاتر اداری طراحی شده است.

وجود 6 دستگاه آسانسور مجهز به سیستم DSC هوشمند و با سرعت بالا جهت خدمات دهی اختصاصی‌تر و سریع‌تر مابین طبقات در کنار دو راه پله، ارتباط عمومی از پارکینگ تا طبقات VIP و طبقات اداری را تأمین می‌کند.

طبقات اداری:

-          طبقات 5 تا 17 به صورت تیپ در هر طبقه شامل 9واحد آپارتمانی اداری 60 تا 90 متر مربع

-         طبقات 18 تا 22 نیز به صورت تیپ با 5 واحد آپارتمانی در هر طبقه و به مساحت 110 الی 170 متر مربع

-         طبقات 23 به بالا با واحدهای آپارتمانی 300 و 420 مترمربعی و با قابلیت تجمیع تا 750 مترمربع

 
جهت ارتباط با سازمان فروش با شماره های 31905 یا 38075
تماس حاصل نمایید

 

موقعیت پروژه : مشهد - بلوار هفت تیر - نبش خیابان گلشن   
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top