خط مشی کنترل کیفیت

 بیانیه ماموریت و خط مشی کیفیت در گروه

 

ما در مقابل سرمایه گذاران و بهره برداران پروژه های کلان تجاری، اداری و مسکونی، مسئول عمل به تعهدات، پویایی سرمایه، تامین خدمات با کیفیت و پشتیبان در حین بهره برداری هستیم. نیازسنجی کاربری پروژه های ما به گونه ای است که علاوه بر تامین خواسته های سرمایه گذاران و بهره برداران داخل کشور، پاسخگوی نیاز کشورهای حوزه خلیج فارس و سایر کشورهای نیز می باشد.

ما با بکارگیری نوآوریهای نوین ساخت، بهینه سازی مصرف انرژی، سبک سازی و ایجاد ساختمانهای سبز در جهت خلق پروژه های شاخص شهری و منحصر به فرد، حفظ محیط زیست و ممانعت از اتلاف سرمایه های ملی تلاش می کنیم. همچنین با خلق ایده های نو و نگاه حرفه ای، پاسخی نوین به نیازهای مخاطبین ارائه می دهیم.

ما با فراهم سازی امکانات رفاهی در فضای کاری و با توجه به رشد حرفه ای کارکنان در جهت ایجاد انگیزه و همچنین آموزش های تخصصی در آنان می کوشیم.

ما تلاش می کنیم با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001  در جهت تحقق اهداف یاد شده و بهبود مستمر فرآیندها و فعالیتهای شرکت گام برداریم.

 

گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top